Zaloguj się Załóż konto Strefa Partnera Kontakt

Informacja: 22 7737 861 lub 510 339 338

SZKOŁA SZYCIA - EGMONT

    KOD PRODUKTU: 9788328114593 {JEZYK_1008}
Ilość

Cena: 39,90

Potrzebujesz porady naszego sprzedawcy?

Zadzwoń 22 77 37 861 lub 510 339 338
napisz shop@art-equipment.pl lub skorzystaj z formularza

SZKOŁA SZYCIA - EGMONT
SZKOŁA SZYCIA
Autor: Shea Henderson
Typ oprawy: miękka
Liczba stron: 160

Szkoła szycia to prosty i przystępny kurs szycia dla początkujących. Zawiera zbiór instrukcji i wskazówek dla każdego, kto chce zacząć przygodę z pracami ręcznymi. W dobie coraz popularniejszej idei DIY, ta książka jest bezcenną skarbnicą wiedzy, uzupełnioną szeregiem fotografii, które bardzo ułatwiają naukę nowego hobby. Autorka, Shea Henderson, podzieliła książkę na dwie części: teoretyczną i praktyczną.
W Szkole szycia znajdują się omówienia i wyjaśnienia podstawowych terminów związanych z szyciem (ścieg prosty, zygzak, ścieg zabezpieczający czy fastrygowy), a także szereg porad (np. jak wybrać odpowiednią maszynę do szycia). Czytelnik nauczy się obsługiwać maszynę, rozróżniać tkaniny, a nawet dowie się, jak konserwować sprzęt.
Czytelnik znajdzie w niej również dwanaście sprawdzonych i wyjątkowych projektów do samodzielnego wykonania: od tych bardziej praktycznych (jak np. powłoczka na poduszkę, torba na ramię, poszewka na tablet), po modne przedmioty, które świetnie nadadzą się na wyjątkowe prezenty dla rodziny czy przyjaciół.


Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Producenci


Oprogramowanie KQS.store | Realizacja AWESO

© Art-Equipment Shop. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.