+48 22 869 94 58

Opis produktu

Klej w sprayu (aerozolu) o wysokiej przyczepności początkowej niemieckiej firmy WIKO Klebetechnik o pojemności 400ml.
 
Właściwości:
Bezbarwny, bezwonny klej kontaktowy o wysokiej początkowej przyczepności i wielorakich możliwościach zastosowania.
Służy do tworzenia nierozerwalnych połączeń. Nadaje się szczególnie do porowatych materiałów. Dzięki specjalnemu rodzajowi dyszy, spray umożliwia najróżniejsze szerokości aplikacji.
Dziedziny zastosowań:
Rozwiązuje rozmaite problemy z klejeniem w motoryzacji, rzemiośle, budowach modeli, zrób to sam, hobby i w gospodarstwie domowym. Doskonały do przyklejania puzzli, etykiet.
Szczególne zalety:
Klei godnie zaufania z sobą i między sobą materiały piankowe, jutę, filc, tekstylia, materiały izolujące, róże tworzywa sztuczne, papier, tekturę, karton, drewno, okleiny, piankę poliestrową (warunkowo) i metale. Dla nie wymienionych materiałów zaleca się wykonanie testu. Zastosowanie zgodne z życzeniem. Możliwe jest klejenie z jednej strony lub obustronne – kontaktowe. Zastosowanie zależy od rodzaju materiału.
Temperatury pracy leżą między –25 do +70°C.
Sposób użycia:
Składowanie i użytkowanie kleju nie powinno odbywać się w temperaturach niższych niż +18°C.
Pojemnik przed użyciem intensywnie wstrząsnąć. Klejone powierzchnie muszą być suche, czyste, wolne od tłuszczu i kurzu. Powierzchnie metali, porowate, nierówne, chłonące powinny zostać wcześniej zagruntowane cienką warstwą kleju. Odległość nakładania powinna wynosić ok. 20 do 30cm. W zależności od temperatury pomieszczenia i grubości kleju należy klejowi pozwolić przez 3 do 5 minut (w zależności od temperatury otoczenia) odparowywać (Powierzchnia musi przeschnąć, optymalny czas schnięcia jest osiągnięty, gdy po dotknięciu powierzchni kleju nie ciągną się nitki kleju i powierzchnia wydaje się sucha). Następnie należy części złączyć tak, aby pasowały i ścisnąć.
Czas twardnięcia to ok. 24 godziny. Aby uniknąć możliwego zatkania dyszy, wentyl po użyciu przedmuchać.
Wskazówka: Zachowanie kleju w połączeniach z różnymi materiałami należy samodzielnie przetestować.

Opinie klientów

weryfikator

Inni klienci zakupili również

Papier do pasteli olejnych 27x38cm

Papier do pasteli olejnych 27x38cm

  8,00 zł

  Lakier-klej do decoupage 50 ml

  Lakier-klej do decoupage 50 ml

   13,70 zł

   Zapytaj o ten produkt

   weryfikator

   Podanie adresu e-mail jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Podając powyższe dane wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zapoznałeś się z Polityką Prywatności.