+48 22 869 94 58

Opis produktu

Piasek SANDMORE jest wytwarzany w Korei Południowej z piasku i zmielonych muszli. Unikatowa technologia produkcji pozwala na wykorzystanie działania powietrza. Podczas zabawy, powietrze uciekając  z ugniatanego piasku utwardza go i sprawia, że jest on niezwykle plastyczny i podatny na modelowanie oraz idealnie odwzorowuje kształty. To samo powietrze wnikając z powrotem do piasku powoduje, że znów staje się mięciutki i puszysty  jak ciasto.

SANMORE HEAVIER jest bezpieczny w zabawie i nigdy nie wysycha. Ma specyficzną teksturę - przypominającą w dotyku sól lub szorstki piasek - szczególnie polecany do terapii dla dzieci z nadwrażliwością dotykową oraz terapii SI. Zabawa piaskiem działa odstresowująco i wyciszająco.

SANDMORE jest antybakteryjny, nietoksyczny nie zawiera metali ciężkich. Produkowany wyłącznie z naturalnych składników.
Piasek SANDMORE przeszedł wszystkie międzynarodowe testy bezpieczeństwa wymagane dla sektora branży dziecięcej. Posiada certyfikaty EN71 część 1, 2, 3, ASTM F963-11, 6P, CPSIA itp. Został również przebadany na obecność mikrobów - wynik testu pokazał, że jest w 99,9 % sterylny.
Wgląd do certyfikatów: CERTYFIKATY
Ze względu na swoje właściwości aseptyczne świetnie sprawdzi się nie tylko w domu ale również w  przedszkolach, poradniach oraz punktach terapii zajęciowej.

Produkt odpowiedni dla dzieci w wieku 3+.

Opinie klientów

weryfikator

Zapytaj o ten produkt

weryfikator

Podanie adresu e-mail jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Podając powyższe dane wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zapoznałeś się z Polityką Prywatności.