+48 22 869 94 58

Opis produktu

Seria PETITE COLLECTION składa się z zestawów klocków umożliwiających zbudowanie małych konstrukcji - zwierzaków. Seria PETITIE to doskonały pomysł na niezobowiązujący prezent lub na zapoznanie się z działaniem LaQ. Oczywiście z klocków z zestawów PETITE można budować także inne konstrukcje - jedyne ograniczenie to wyobraźnia.

Opakowanie zawiera:
28 klocków, obrazkową instrukcję jak zrobić pandę LaQ.

Czym jest LaQ?
LaQ to zupełnie nowy typ klocków. Do budowy nieskończonej ilości konstrukcji (płaskich, 2D, 3D czy kulistych) wykorzystujemy tylko dwa rodzaje klocków bazowych i pięć rodzajów łączników – wszystkie wymienione występują w 10 różnych kolorach. Kolekcję klocków można wzbogacić o  elementy Hamacron, które wprawią modele w ruch. Klocki bardzo łatwo się łączą dzięki zastosowaniu systemu SNAP&CLICK.
Te wymyślone i produkowane w Japonii klocki, nie tylko służą doskonałej zabawie ale również stymulują najważniejsze ośrodki w prawej i lewej półkuli mózgu. Wspólne, synergiczne działanie półkul wspiera prawidłowy rozwój mózgu bawiącego się dziecka.
LaQ dzięki swemu wpływowi na aktywność mózgu jest wykorzystywane w terapii niektórych zaburzeń, pomaga w rehabilitacji osób, które np. w skutek wylewów utraciły pewne zdolności motoryczne czy intelektualne.
LaQ sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu z dziećmi – dorośli też chcą układać te klocki!

Opinie klientów

weryfikator

Zapytaj o ten produkt

weryfikator

Podanie adresu e-mail jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Podając powyższe dane wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zapoznałeś się z Polityką Prywatności.