Opakowania Zero Waste w Art-Equipment

Na czym polega zero waste?

Zero Waste to prośrodowiskowa, ekologiczna inicjatywa, która szturmem zdobyła serca i umysły milionów ludzi na całym świecie. Jaki jest cel tej filozofii? Uświadamianie nam naszego wpływu na świat, poprzez świadome wybieranie rozwiązań wspierających ponowne wykorzystanie zasobów. Celem jest stworzenie gospodarki o obiegu zamkniętym, w którym zamiast tworzenia odpadów, odzyskuje się surowce. Dzięki wspieraniu takich rozwiązań robimy ogromną przysługę środowisku. Jak można wspierać filozofię Zero Waste? Wybierając styl życia opierający się na wspieraniu odpowiedzialnej produkcji, zrównoważonej konsumpcji, recyklingu materiałów i ponowne wykorzystanie różnego rodzaju opakowań, produktów i surowców.

Dlaczego w Art-Equipment wspieramy i stosujemy rozwiązania Zero Waste?

W naszym sklepie plastycznym zależy nam na środowisku, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że dzięki rozwiązaniom eko tworzymy lepszy świat – nie tylko dla siebie, ale również dla innych. Dlatego też szczególną wagę przykładamy do doboru naszych produktów, wśród których znajdziecie wiele ekologicznych produktów. Jest to również powód, dla którego pakując wasze zamówienia przykładamy szczególną wagę do rozwiązań Zero Waste. Dlatego też na używanych przez nas kartonach często możecie zauważyć między innymi logo innych firm – z naszej miłości do środowiska ponownie wykorzystujemy wszystkie opakowania, które do nas trafiają. Wszystko po to, żeby pakować nasze zamówienia w zrównoważony, nie produkujący niepotrzebnych śmieci sposób.

Jak wyglądają nasze paczki zero waste? 

Zdajemy sobie sprawę, że nasze paczki nie zawsze wyglądają pięknie. Jednak to nie jest najważniejsze – dzięki naszym wysokim standardom dotyczącym pakowania, możecie być pewni, że nasze paczki są odpowiednio zabezpieczone i gotowe do podróży w odpowiednich warunkach. Dodatkowo możecie mieć pewność, że wasze zamówienia zostały spakowane w ekologiczny i zrównoważony sposób – dlatego też zbieramy kartony od okolicznych biznesów, tym samym promując ideę ponownego wykorzystania materiałów.

Jak dbamy o bezpieczeństwo Twojego zamówienia?

W naszym sklepie plastycznym znajdziecie mnóstwo niezwykle delikatnych produktów, które mogą łatwo ulec uszkodzeniu w trakcie transportu. Dlatego, pomimo że staramy się ograniczać folię bąbelkową, nie zawsze da się jej uniknąć. Mimo tego staramy się, kiedy to tylko możliwe, nie korzystać z materiałów niebiodegradowalnych. Między innymi dlatego korzystamy z maszyny do cięcia kartonu, pozwalającej nam na tworzenie własnych, ekologicznych wypełnień zabezpieczających przesyłki.

 

 
Najpopularniejsze produkty
Nr telefonu
22 77 37 861 lub 510 339 338 sklep@artequipment.pl pn-pt: 9:00 - 18:00 / sb: 9:00 - 13:00
dotpay PayPal VISA Master Card
DPD GLS Poczta Polska DHL

© ArtEquipment - Internetowy sklep dla plastyków. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja: