GREEN STUFF WORLD ŻYWICA UV 100ML TRANSPARETNA

GREEN STUFF WORLD ŻYWICA UV 100ML TRANSPARETNA
Cena: 93,00 zł z VAT (75,61 zł netto)
szt

GREEN STUFF WORLD ŻYWICA UV 100ML TRANSPARETNA

Jednoetapowy żel o krystalicznej przezroczystości, który wystarczy wycisnąć prosto z butelki na dioramę lub miniaturową podstawę, aby stworzyć piękne repliki morza, rzek, jezior, stawów lub kałuż. Ma wiele zalet w porównaniu z innymi tradycyjnymi sposobami tworzenia efektów wodnych:

  • Ultraszybko schnący żel. Ten produkt można połączyć z latarką UV, aby wyschnąć w ciągu 2-4 minut. W słoneczny dzień czas schnięcia żelu wynosi 5-10 minut. W pochmurny dzień 20-40 minut.
  • Może być barwiony. Żywicę UV można mieszać z dowolnym z tuszy akrylowych lub barwników do żywic, aby zabarwić żel zaledwie kilkoma kroplami, umożliwiając tworzenie różnych rodzajów wody, takich jak bagna lub radioaktywne jeziora!
  • Nie kurczy się. Żywica UV nie kurczy się tak jak inne materiały powielające wodę. Ilość użytej żywicy jest równa ilości żywicy uzyskanej po całkowitym wyschnięciu.
  • Przyjazny dla wielu warstw. Jeśli chcesz stworzyć efekt zanurzenia czegoś w wodzie, wiele warstw można umieścić jedna na drugiej bez pozostawiania śladów warstw.
  • Łatwość cięcia, polerowania i obróbki. Żywica jest łatwa w obróbce i może być kształtowana i rzeźbiona w dowolny sposób!
  • Niski zapach i toksyczność w porównaniu do bardziej tradycyjnych metod.

* Gdy żywica jest w stanie niestałym, można użyć opalarki lub zapalniczki kuchennej, aby podgrzać żywicę i wypchnąć wszelkie pęcherzyki powietrza, które mogły się w niej znaleźć.

* Należy pamiętać, że pozostanie ona w stanie żelu przez czas nieokreślony, dopóki nie wejdzie w kontakt ze źródłem naturalnego światła lub światła ultrafioletowego.

* Nie należy wystawiać wnętrza butelki na działanie naturalnego światła, w przeciwnym razie może dojść do reakcji i krystalizacji żelu.

Ostrzeżenia dotyczące żywicy UV

- Warunki środowiskowe mogą wpływać na właściwości materiału

- Zaleca się stosowanie w suchym, wentylowanym miejscu i w temperaturze od 18 ° C do 25 ° C. Ekstremalne zimno i ciepło mogą uszkodzić materiał.

- Używanie w nieodpowiednich warunkach, nieodpowiednia ekspozycja na światło UV lub niewystarczająca moc światła UV może spowodować, że powierzchnia będzie lepka po utwardzeniu.W takim przypadku zalecamy zastosowanie większej ilości światła UV lub lakieru nabłyszczającego.

- Zalecamy zużycie produktu w ciągu 10 miesięcy. Okres trwałości produktu może ulec skróceniu po otwarciu w zależności od stanu konserwacji, ekspozycji na światło UV i niskich temperatur.

Komentarze i opinie:
Inni z tym produktem kupili:
Pastele suche MASTERS 24 kolory Pastele suche MASTERS 24 kolory
29,00 zł z VAT 23,58 zł netto
Green Stuff World Zestaw Rzeźbiarski 2 Green Stuff World Zestaw Rzeźbiarski 2
56,50 zł z VAT 45,93 zł netto
Pędzel gąbkowy okrągły 20mm Pędzel gąbkowy okrągły 20mm
2,50 zł z VAT 2,03 zł netto
Najpopularniejsze produkty
Nr telefonu
22 77 37 861 lub 510 339 338 sklep@artequipment.pl pn-pt: 9:00 - 18:00 / sb: 9:00 - 13:00
dotpay PayPal VISA Master Card
DPD GLS Poczta Polska DHL

© ArtEquipment - Internetowy sklep dla plastyków. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja: